O NÁS

     

 

„OCHUTNEJTE TO PRAVÉ TOKAJSKÉ“

 

Vinotéka na náměstí – Zbraslav je dovozní a prodejní firma specializující se na tokajská vína, maďarská vínaitalská vína a nyní nově také portugalská vína. Doplňkem jsou vína z Peru, Chile a z Argentiny, které lze nalézt jen v kamenném obchodě.
Jsme 1. specialistou na tokajské víno, které dovážíme od 10 rodinných vinařství s dlouholetou tradicí výroby patřících mezi ty nejlepší z Tokaje.

Reprezentační prodejna firmy se nachází na Zbraslavském náměstí v Praze 5. Jedná se o kamennou prodejnu vína, kde vás obslouží majitelé, kteří vám poskytnou odborný výklad o každém vínu a veškeré informace ohledně maloobchodního i velkoobchodního prodeje.

Vína si můžete vybrat přímo ve vinotéce (kamenná prodejna), kde je možno si je zakoupit nebo nás kontaktovat přes email: vinarka@vinarka.cz a vína vám zašleme prostřednictvím zasilatelské firmy či České pošty.

Všechna vína, která u nás najdete, si sami dovážíme a vinaře si pečlivě vybíráme. Naší prioritou jsou střední rodinná vinařství s dlouholetou tradicí výroby vína z místních odrůd, vysoké kvality a dobrých ročníků. Svá vína vyrábí poctivě a tradičním způsobem.

Naším cílem je nabídnout zákazníkovi kvalitní a neobyčejná vína, která jsou vyrobena s láskou a úctou.

Vína prodáváme majitelům dobrých restaurací, obchodům s delikatesy, vinotékám a jiným zájemcům včetně jednotlivců. Zabýváme se tedy velkoobchodem i maloobchodem.

Na těchto webových stránkách najdete podrobný katalog našich vín, který však není úplně vyčerpávající. Neustále se snažíme jej doplňovat o nové přírůstky, které najdete v naší reprezentační prodejně.

aktualitách pak uvádíme veškeré akce (festivaly vín), kterých se pravidelně účastníme a kde prezentujeme naše vína; degustace, které pořádáme v našem originálním tokajském sklepě a všechny ostatní novinky.